Sony MHC-V50D, MHCV50D.CEL

Sony MHC-V50D, MHCV50D.CEL

 • Výrobca: Sony
 • Kód produktu: MHCV50D.CEL
 • Dostupnosť: Info v obchode
 • Internal kód: ELE123707
 • Doprava: Zadarmo
 • Cena:

  399,00€

  s DPH

Možnosti platby:

 • Dobierka, platba v hotovosti alebo kartou u kuriéra
 • Pred faktúra (v prípade spôsobu platby bankovým prevodom)
 • Odoslanie vašej zásielky na Vami zvolené odberné miesto, kde je možnosť platby v hotovosti alebo vo väčšine aj kartou (nižšie si môžete vybrať odberné miesto)
Odberné miesta pre Vašu zásielku

Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.

 • Konektory: USB, HDMI, Bluetooth, NFC
 • Kategória: Mini-HiFi systém
 • Výkon: 160 W W
 • Tuner: RDS, FM anténa
 • Rozmer: 293 x 798 x 300 mm
 • Hmotnosť: 14 kg
 • Kazetový magnetofón: nemá
 • CD prehrávač: je
 • Prehrateľné formáty: CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, CD
 • Reproduktor: Bass Boost
 • Extra funkcie: USB prípojka, HDMI prípojka, Bluetooth, NFC párovanie, DSEE zlepšenie zvuku, prevedenie s dotykovými tlačítkami, vstup gitary, LED svetlá

Vychutnajte si vyššiu kvalitu prenosu obsahu cez rozhranie BLUETOOTH pomocou kodeku LDAC™
LDAC je nová zvuková technológia od spoločnosti Sony, ktorá prináša najvyššiu kvalitu zvuku bezdrôtovo prenášaného pomocou technológie Bluetooth. Vysiela až trojnásobne viac údajov, vďaka čomu poskytuje lepší poslucháčsky zážitok z každej hudby. 

Vytvorte atmosféru večierka
Vytvorte atmosféru ako v klube pomocou svetelných diód reproduktora. Svetlo je smerované cez šošovku, vďaka čomu vytvára široké svetelné efekty. Môžete ovládať svetlá na systéme a sledovať ich synchronizáciu s hudbou, ktorá vytvorí atmosféru tanečného klubu u vás doma.

Osvetlený ovládací panel s dotykovými tlačidlami 
S dotykovým tlačidlom a osvetleným ovládacím panelom si užijete prehrávanie hudby s jednoduchým ovládaním a párty osvetlenie dokonca aj v tme.

Jednodielny dizajn pre maximálnu prenosnosť
Vďaka kompaktnému dizajnu jednodielneho modelu ho môžete jednoducho vziať a rozprúdiť večierok kdekoľvek. Či už ste s priateľmi doma alebo si užívate párty niekde inde, kompaktný dizajn zahŕňa aj zabudované rukoväte, ktoré sú zárukou prenosnosti a pohodlia.

Zaspievajte si s funkciou karaoke 
Usporiadať súťaže v karaoke s priateľmi je jednoduché: model MHC-V50D jednoducho pripojte k televízoru a vložte disk DVD s karaoke alebo spievajte so skladbami zo služby YouTube™ prostredníctvom technológie Bluetooth. S dvoma mikrofónovými vstupmi a funkciami, ako sú bodovanie a zvukové efekty, si spolu s priateľmi užijete množstvo zábavy pri spoločnom spievaní. Zabudovaná funkcia zoslabenia hlasu dokonca stíši hlas na diskoch CD, takže si môžete zaspievať všetky obľúbené piesne.

Pomocou dídžejských efektov si môžete prispôsobiť každú skladbu
Rozhýbte dav s dídžejskými efektmi. Štyri rôzne efekty pripravia scénu pre večierok: efekt flanger vytvára hlboký duniaci zvuk, efekt WAH skresľuje zvuk, izolátor oddeľuje špecifické frekvenčné pásmo a efekt PAN presúva zvuk medzi reproduktormi. Používanie dídžejských efektov je jednoduché vďaka aplikácii Fiestable, ktorú je možné ovládať gestami, takže máte široké tvorivé možnosti pri vytváraní zoznamov skladieb pre večierok.

Vstup pre gitaru
Vstup pre gitaru vám umožní zorganizovať vlastné koncerty. Stačí ju pripojiť, stlačiť tlačidlo pre gitaru a potom si už len užívať výkonný zvuk gitary. Len tak si hrajte alebo pripojte mikrofón a zaspievajte si.

Výstup HDMI na jednoduché pripojenie
Jednoduché pripojenie k televízoru a iným zariadeniam pomocou výstupu HDMI. Vďaka portu HDMI OUT stačí pripojiť len jediný kábel.

Vychutnajte si všetky obľúbené filmy vďaka zabudovanému prehrávaču diskov DVD
Využite svoje disky DVD a sledujte ich na zabudovanom prehrávači modelu MHC-V50D. Vychutnajte si každú explóziu, akčnú sekvenciu a dramatickú scénu s úžasným filmovým priestorovým zvukom, ktorý vás prenesie priamo do deja. Premeňte svoju obývačku na kino a pozvite priateľov na nezabudnuteľný filmový večer.

Bezproblémový prenos obsahu pomocou technológií NFC a Bluetooth
Technológie Near Field Communication (NFC) a Bluetooth® vás oslobodia od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa zariadením s technológiou NFC dotknúť zariadenia MHC-V50D. Rýchlo a jednoducho zariadenia prepojíte a môžete začať prenášať svoju hudobnú zbierku. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Pripojte sa pomocou technológie Bluetooth a môžete vyraziť.

Zlaďte si hudbu pomocou aplikácie Sony | Music Center
Stiahnite si aplikáciu Sony | Music Center (predtým SongPal) do smartfónu alebo tabletu a prevezmite kontrolu nad svojou hudobnou zbierkou. Stačí sa jednoducho pripojiť pomocou technológie Bluetooth a k všetkým obľúbeným skladbám získate bezproblémový prístup. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete tiež upravovať nastavenia tak, aby ste dosiahli skvelý a vyvážený zvuk.

Port USB umožňuje jednoduché pripojenie a prehrávanie
Prehrávajte skladby uložené na USB. Stačí pripojiť zariadenie k portu PLAY/REC a môžete hudbu prenášať z CD na USB.

Zvukový vstup a výstup
Pripojte audiovizuálne príslušenstvo so zvukovým vstupom a výstupom. Pripojte k televízoru alebo ďalšiemu reproduktoru a dodajte svojej domácej zábave ten správny zvuk.

Zabudovaný CD prehrávač pre vašu zbierku diskov
Prehrávajte klasické albumy alebo vlastné kompilácie pomocou zabudovaného CD prehrávača. Tento domáci zvukový systém je kompatibilný s diskami CD, CD-R a CD-RW, takže si môžete vychutnať všetky druhy skladieb, od štúdiových nahrávok až po vlastné mixy a prevzaté skladby.

Rozhlasový tuner FM pre vaše obľúbené rozhlasové relácie
Máte chuť počúvať svojich obľúbených dídžejov? Stačí pomocou otočného prvku naladiť rádio FM a vybrať si z ponúkaných možností.

#7

Odkazy: karaoke, karaoke reproduktor, MHC V50D, MHCV50D, MHCV50D.CEL, MHC-V50D, MHCV50D.CEL, Sony, cat#7