OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver, JD118B_OEM

OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver, JD118B_OEM

  • Dostupnosť: Na sklade
  • Internal kód: ELE030774
  • Doprava: 3,00€ (s dobierkou)
  • Cena:

    15,90€

    s DPH

Možnosti platby:

  • Dobierka, platba v hotovosti alebo kartou u kuriéra
  • Pred faktúra (v prípade spôsobu platby bankovým prevodom)
  • Odoslanie vašej zásielky na Vami zvolené odberné miesto, kde je možnosť platby v hotovosti alebo vo väčšine aj kartou (nižšie si môžete vybrať odberné miesto)
  • OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver, JD118B_OEM

Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní

#3

Odkazy: 1g, jd118b_oem, oem, sfp, transceiver, x120, cat#3