Optický patch kábel DIGITUS, LC/SC, 2 m, DK-2532-02

Optický patch kábel DIGITUS, LC/SC, 2 m, DK-2532-02

  • Výrobca: DIGITUS
  • Kód produktu: DK-2532-02
  • Dostupnosť: Na sklade
  • Internal kód: ELE004227
  • Doprava: 3,00€ (s dobierkou)
  • Cena:

    7,20€

    s DPH

Možnosti platby:

  • Dobierka, platba v hotovosti alebo kartou u kuriéra
  • Pred faktúra (v prípade spôsobu platby bankovým prevodom)
  • Odoslanie vašej zásielky na Vami zvolené odberné miesto, kde je možnosť platby v hotovosti alebo vo väčšine aj kartou (nižšie si môžete vybrať odberné miesto)
Odberné miesta pre Vašu zásielku
  • Optický patch kábel DIGITUS, LC/SC, 2 m, DK-2532-02

Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.

Dĺžka2 m
Typ kabelážemultimode optický kábel 50/125 (OM2)
Typ konektoru 1LC duplex
Typ konektoru 2SC duplex
Maximálna prenosová rýchlosťnedostatok dát
Farbaoranžová
Čistá hmotnosť0,633 kg

#5

Odkazy: 2 m, 4016032302049, digitus, dk-2532-02, kábel, optický, patch, cat#5